Подна ламба Viran - 10955
   Подна ламба Viran - 10955
   Подна ламба Viran - 10955
   Подна ламба Viran - 10955
   Подна ламба Viran - 10955
   Подна ламба Viran - 10955

   Подна ламба Viran - 10955

   Напиши рецензија (0)
   3.500 ден.
   4.290 ден.
   Заштеди 790 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   METAL BODY

   Glass Cap

   Size: 27 x 27 x 146 cm

   Cap's Diameter: 15 cm

   Base Plate Diameter: 20 cm

   Base Plate Height: 2 cm

   On/Off Button on the Cable

   Max. Bulb Size:  Diameter: 6 Height: 9 cm

   Bulb is not Included

   220 - 240 V

   IP20

   Socket Type: E14 Max 40 W

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   METAL BODY

   Glass Cap

   Size: 27 x 27 x 146 cm

   Cap's Diameter: 15 cm

   Base Plate Diameter: 20 cm

   Base Plate Height: 2 cm

   On/Off Button on the Cable

   Max. Bulb Size:  Diameter: 6 Height: 9 cm

   Bulb is not Included

   220 - 240 V

   IP20

   Socket Type: E14 Max 40 W

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8683342591430 | 942FLG1338
   99 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Подна ламба Viran - 10955

   16 други производи во иста категорија:

   Подна ламба Viran - 10955

   3.500 ден.
   4.290 ден.
   Заштеди 790 ден.
   со ДДВ