• Ново
  Подна ламба FLH-1102
  Подна ламба FLH-1102
  Подна ламба FLH-1102
  Подна ламба FLH-1102

  Подна ламба FLH-1102

  Напиши рецензија (0)
  999 ден.
  2.500 ден.
  Заштеди 1.501 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  MDF BODY

  Polypropylene Cap

  Cap's Length: 25 cm

  Cap's Diameter: 38 cm

  Foot's Heightr: 120 cm

  Total Height: 145 cm

  Cable Length: Max 200 cm

  On/Off Switch Button on the Cable

  CE Certificated

  Socket Type: E 27 Max 45 - 60 W

  Length Between Two Legs: 55 cm

  Leg Diameter: 61 cm

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  MDF BODY

  Polypropylene Cap

  Cap's Length: 25 cm

  Cap's Diameter: 38 cm

  Foot's Heightr: 120 cm

  Total Height: 145 cm

  Cable Length: Max 200 cm

  On/Off Switch Button on the Cable

  CE Certificated

  Socket Type: E 27 Max 45 - 60 W

  Length Between Two Legs: 55 cm

  Leg Diameter: 61 cm

  Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

  390FLH1102
  92 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Подна ламба FLH-1102

  16 други производи во иста категорија:

  Подна ламба FLH-1102

  999 ден.
  2.500 ден.
  Заштеди 1.501 ден.
  со ДДВ