• Распродажба!
  • -951 ден

Модерен и квалитетен италијански дизајн изработен од висококвалитетна оплеменета иверка и оков.

Димензии: 80х50х25
Боја: Антрацит (основна)
Избор на бои: Антрацит, бела, сонома, атлантик и мона.
Дебелина на иверка: 16mm

Напомена: Доколку производот не е на залиха, се изработува во рок од 10 работни дена.

Производот доаѓа спакуван во кутија и е од типот „склопи сам“. Монтажата е едноставна, а во кутијата е вклучено упатство и се' што ви е потребно за составување.

lima
1000 производи

Нема рецензии во овој момент.

други производи

16 други производи во истата категорија:
Производот е додаен за споредба.