Ѕидна полица Матисе
   Ѕидна полица Матисе
   Ѕидна полица Матисе
   Ѕидна полица Матисе
   Ѕидна полица Матисе

   Ѕидна полица Матисе

   Напиши рецензија (0)
   1.590 ден.
   2.850 ден.
   Заштеди 1.260 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   За оние од вас кои бараат посебна полица за елегантно да го освежите вашиот простор, серијата Матисе е идеалниот предлог.

    

   Спецификации:

   - Изработена од метал

   - Достапна во црна боја

   Димензии на производот:

   Должина: 50 см.

   Длабочина: 10 см.

   Висина: 44 см.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Спецификации:

   - Изработена од метал

   - Достапна во црна боја

   Димензии на производот:

   Должина: 50 см.

   Длабочина: 10 см.

   Висина: 44 см.

   Забелешки:

   Производот се испорачува во фабричко пакување и со детален водич за склопување. 

   104-000001

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Ѕидна полица Матисе

   16 други производи во иста категорија:

   Ѕидна полица Матисе

   1.590 ден.
   2.850 ден.
   Заштеди 1.260 ден.
   со ДДВ