• Ново
  Подна полица Лена
  Подна полица Лена
  Подна полица Лена
  Подна полица Лена

  Подна полица Лена

  Напиши рецензија (0)
  4.990 ден.
  6.500 ден.
  Заштеди 1.510 ден.
  со ДДВ
  1-2 дена
  На залиха

  Подна полица Лена металик во црно-орев боја 80x30x142cm

  Спецификации:

  - Рамка изработена од метал и медијапан.

  - Вклучува 7 полици од медијапан и 2 полици од метал.

  - Достапна во црна - орев боја.

  Димензии на производот:

  Должина: 80 см

  Длабочина: 30 см

  Висина: 142 см

  Димензии на полицата за микробранова печка: 51x27x34cm

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Спецификации:

  - Рамка изработена од метал и медијапан.

  - Вклучува 7 полици од медијапан и 2 полици од метал.

  - Достапна во црна - орев боја.

  Димензии на производот:

  Должина: 80 см

  Длабочина: 30 см

  Висина: 142 см

  Забелешки:

  Производот се испорачува во фабричко пакување и со детален водич за склопување. 

  072-000055
  181 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Подна полица Лена

  16 други производи во иста категорија:

  Подна полица Лена

  4.990 ден.
  6.500 ден.
  Заштеди 1.510 ден.
  со ДДВ
  1-2 дена