Полица Пири бела
   Полица Пири бела
   Полица Пири бела
   Полица Пири бела

   Полица Пири бела

   Напиши рецензија (0)
   2.999 ден.
   5.785 ден.
   Заштеди 2.786 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Одлична полица за чување и складирање на вашите омилени книги и предмети. 

   Изработен од висококвалитетна иверица со меламинска обвивка.

   Достапна во бела-мока боја 

   Димензии:

   Должина: 35 см

   Длабочина: 30 см

   Висина: 161 см

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Одлична полица за чување и складирање на вашите омилени книги и предмети. 

   Изработен од висококвалитетна иверица со меламинска обвивка.

   Достапна во бела-мока боја 

   Димензии:

   Должина: 35 см

   Длабочина: 30 см

   Висина: 161 см

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   119-001124

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Полица Пири бела

   16 други производи во иста категорија:

   Полица Пири бела

   2.999 ден.
   5.785 ден.
   Заштеди 2.786 ден.
   со ДДВ