Полица Brown
   Полица Brown
   Полица Brown
   Полица Brown
   Полица Brown
   Полица Brown
   Полица Brown
   Полица Brown

   Полица Brown

   Напиши рецензија (0)
   13.490 ден.
   16.590 ден.
   Заштеди 3.100 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Изработено од квалитетна 18mm иверица, со метални ногарки.

   Димензии:

   Висина: 182cm

   Ширина: 80cm

   Длабочина: 36cm

   Висина на полици: 28cm

   Метални ногарки.

   Може да се фиксира на ѕид.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8682870773288
   100 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Полица Brown

   16 други производи во иста категорија:

   Полица Brown

   13.490 ден.
   16.590 ден.
   Заштеди 3.100 ден.
   со ДДВ