Полица Luxe
   Полица Luxe
   Полица Luxe
   Полица Luxe
   Полица Luxe
   Полица Luxe

   Полица Luxe

   Напиши рецензија (0)
   8.390 ден.
   9.990 ден.
   Заштеди 1.600 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Полица за ѕид со метална конструкција, изработена од квалитетна 18mm иверица.

   Димензии:

   Висина: 174cm

   Ширина: 60cm

   Длабочина: 22cm

   Висина на полици: 30cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8681875920994
   100 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Полица Luxe

   16 други производи во иста категорија:

   Полица Luxe

   8.390 ден.
   9.990 ден.
   Заштеди 1.600 ден.
   со ДДВ