Полица Верона
   Полица Верона
   Полица Верона
   Полица Верона
   Полица Верона

   Полица Верона

   Напиши рецензија (0)
   10.990 ден.
   13.390 ден.
   Заштеди 2.400 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Полица со метална конструкција, изработена од квалитетна 18mm иверица.

   Димензии:

   Висина: 150cm

   Ширина: 72cm

   Длабочина: 26cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8683742109853
   100 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Полица Верона

   16 други производи во иста категорија:

   Полица Верона

   10.990 ден.
   13.390 ден.
   Заштеди 2.400 ден.
   со ДДВ