Полица Полка
   Полица Полка
   Полица Полка
   Полица Полка
   Полица Полка

   Полица Полка

   Напиши рецензија (0)
   5.390 ден.
   7.790 ден.
   Заштеди 2.400 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Полица со метална конструкција, изработена од квалитетна 18mm иверица.

   Димензии:

   Висина: 178cm

   Ширина: 32,2cm

   Длабочина: 31,3cm

   Висина на полици: 30,7cm

   Ширина на полици: 29,5cm

   Конструкцијата со златна боја е изработена од 100% метал.

   Затоа што полиците се мермерен дизајн, можно е да има мала разлика помеѓу тоновите на бојата на прикажаните фотографии и добиениот производ.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8681875670578
   100 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Полица Полка

   16 други производи во иста категорија:

   Полица Полка

   5.390 ден.
   7.790 ден.
   Заштеди 2.400 ден.
   со ДДВ