Полица Largo Industrial
   Полица Largo Industrial
   Полица Largo Industrial
   Полица Largo Industrial
   Полица Largo Industrial

   Полица Largo Industrial

   Напиши рецензија (0)
   11.990 ден.
   14.690 ден.
   Заштеди 2.700 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Полица со метална конструкција, изработена од квалитетна 18mm иверица.

   Димензии:

   Висина: 160cm

   Ширина: 160cm

   Длабочина: 26cm

   Висина на полици: 24m5cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   835PUQ3626
   97 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Полица Largo Industrial

   16 други производи во иста категорија:

   Полица Largo Industrial

   11.990 ден.
   14.690 ден.
   Заштеди 2.700 ден.
   со ДДВ