Полнач за iPhone 6 (само адаптер)
   Полнач за iPhone 6 (само адаптер)

   Полнач за iPhone 6 (само адаптер)

   Напиши рецензија (0)
   400 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Излезна моќ: 5V 1A

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Полнач за iPhone 6 (само адаптер, без кабел)

   Излезна моќ: 5V 1A

   iPhone6ChargerAdapter
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Полнач за iPhone 6 (само адаптер)

   16 други производи во иста категорија:

   Полнач за iPhone 6 (само адаптер)

   400 ден.
   со ДДВ