Полнач за Samsung S8/G950/S8 plus/G955 Fast Charger black (само адаптер)
   Полнач за Samsung S8/G950/S8 plus/G955 Fast Charger black (само адаптер)

   Полнач за Samsung S8/G950/S8 plus/G955 Fast Charger black (само адаптер)

   Напиши рецензија (0)
   600 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Влезна моќ: 100 ~ 240V, 50~60Hz

   Излезна моќ: DC 9V, 1.67A или DC 5V, 2.5A со автоматско препознавање на FAST CHARGE функцијата

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Полнач за Samsung S8/G950/S8 plus/G955 Fast Charger black (само адаптер, без кабел)

   Влезна моќ: 100 ~ 240V, 50~60Hz

   Излезна моќ: DC 9V, 1.67A или DC 5V, 2.5A со автоматско препознавање на FAST CHARGE функцијата

   SamsungFastBlack
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Полнач за Samsung S8/G950/S8 plus/G955 Fast Charger black (само адаптер)

   16 други производи во иста категорија:

   Полнач за Samsung S8/G950/S8 plus/G955 Fast Charger black (само адаптер)

   600 ден.
   со ДДВ