Полнач за iPhone 12V/24V Teracell Evolution TC-05 2USB FAST 3.1A black
   Полнач за iPhone 12V/24V Teracell Evolution TC-05 2USB FAST 3.1A black
   Полнач за iPhone 12V/24V Teracell Evolution TC-05 2USB FAST 3.1A black

   Полнач за iPhone 12V/24V Teracell Evolution TC-05 2USB FAST 3.1A black

   Напиши рецензија (0)
   500 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Модел: DLS-TC05

   Влезна моќ: DC 12V-24V

   Излезна моќ USB 1: 5V/3.1A 9V/2A 12V/1.5A

   Излезна моќ USB 2: 5V/2.4A

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   DLS-TC05

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Полнач за iPhone 12V/24V Teracell Evolution TC-05 2USB FAST 3.1A black

   16 други производи во иста категорија:

   Полнач за iPhone 12V/24V Teracell Evolution TC-05 2USB FAST 3.1A black

   500 ден.
   со ДДВ