Полнач 12V/24V Micro Teracell Evolution TC-06 2USB 3.1A black
   Полнач 12V/24V Micro Teracell Evolution TC-06 2USB 3.1A black
   Полнач 12V/24V Micro Teracell Evolution TC-06 2USB 3.1A black

   Полнач 12V/24V Micro Teracell Evolution TC-06 2USB 3.1A black

   Напиши рецензија (0)
   450 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Модел: DLS-TC06

   Влезна моќ: DC 12V-24V

   Излезна моќ USB 1: 5V/3.1A

   Излезна моќ USB 2: 5V/3.1A

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   DLS-TC06Micro
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Полнач 12V/24V Micro Teracell Evolution TC-06 2USB 3.1A black

   16 други производи во иста категорија:

   Полнач 12V/24V Micro Teracell Evolution TC-06 2USB 3.1A black

   450 ден.
   со ДДВ