Полнач за iPhone Teracell Evolution TC-02 1USB 2.1A white
   Полнач за iPhone Teracell Evolution TC-02 1USB 2.1A white
   Полнач за iPhone Teracell Evolution TC-02 1USB 2.1A white
   Полнач за iPhone Teracell Evolution TC-02 1USB 2.1A white
   Полнач за iPhone Teracell Evolution TC-02 1USB 2.1A white

   Полнач за iPhone Teracell Evolution TC-02 1USB 2.1A white

   Напиши рецензија (0)
   450 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Модел: DLS-TC02

   Влезна моќ: 100V - 240VAC 50/60Hz 0.5A

   Излезна моќ 1: 5V - 2.1A

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   DLS-TC02
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Полнач за iPhone Teracell Evolution TC-02 1USB 2.1A white

   16 други производи во иста категорија:

   Полнач за iPhone Teracell Evolution TC-02 1USB 2.1A white

   450 ден.
   со ДДВ