Mi 20W Wireless Car Charger
   Mi 20W Wireless Car Charger

   Mi 20W Wireless Car Charger

   Напиши рецензија (0)
   2.590 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Безжична база за полнење на мобилни за автомобил (без напојување)

   Приклучок: USB-C • 5V/3A 9V/2A 12V/2A • 15V/1.8A 20V/1.35A

   Излез:

   максимум 20W

   Материјал: пластика+стакло

   Димензии: 117.2*73.4*91.7mm

   Гаранција: 6 месеци

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   GDS4127GL
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Mi 20W Wireless Car Charger

   16 други производи во иста категорија:

   Mi 20W Wireless Car Charger

   2.590 ден.
   со ДДВ