Mi 20W Wireless Charging Stand
   Mi 20W Wireless Charging Stand

   Mi 20W Wireless Charging Stand

   Напиши рецензија (0)
   1.360 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Безжична база за полнење на телефони (без напојување)

   Приклучок: • -USB-C • -5V=2A/9V=1.6A/12V–16V– 1.7A maксимум

   Излез: • максимум 20W

   Полни на далечина од: максимум 4мм

   Работи на температура: 0°C–35°C

   Димензии: 109.7 × 91 × 91 mm

   Гаранција: 6 месеци

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   GDS4145GL
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Mi 20W Wireless Charging Stand

   16 други производи во иста категорија:

   Mi 20W Wireless Charging Stand

   1.360 ден.
   со ДДВ