Mi 37W Dual-Port Car Charger
   Mi 37W Dual-Port Car Charger

   Mi 37W Dual-Port Car Charger

   Напиши рецензија (0)
   885 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Полнач за мобилни за автомобил

   Моќност: максимум 37W (кај xiaomi 9 и Redmi K20 Pro do 27W)

   Два USB приклучоци

   Има предупредувачко LED светло

   Големина: 7.47 x 3.08 x 3.08 cm / 2.94 x 1.21 x 1.21 инчи

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   GDS4147GL
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Mi 37W Dual-Port Car Charger

   16 други производи во иста категорија:

   Mi 37W Dual-Port Car Charger

   885 ден.
   со ДДВ