Полнач 220V Baseus Mirror Lake Digital Display 4USB 30W black (без кабли)
   Полнач 220V Baseus Mirror Lake Digital Display 4USB 30W black (без кабли)
   Полнач 220V Baseus Mirror Lake Digital Display 4USB 30W black (без кабли)
   Полнач 220V Baseus Mirror Lake Digital Display 4USB 30W black (без кабли)
   Полнач 220V Baseus Mirror Lake Digital Display 4USB 30W black (без кабли)
   Полнач 220V Baseus Mirror Lake Digital Display 4USB 30W black (без кабли)

   Полнач 220V Baseus Mirror Lake Digital Display 4USB 30W black (без кабли)

   Напиши рецензија (0)
   990 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   - Високо-квалитетен адаптер со 4 USB порти од Baseus

   - Овозможува брзо и безбедно полнење на вашите уреди

   - Секоја порта има излезна моќ до 2.4A, додека вкупниот излез е 6A

   - Овозможува полнење на повеќе уреди истовремено

   - Паметниот чип ја регулира енергијата при полнење на приклучените уреди

   - Со дигитален дисплеј

   * Каблите не се вклучени во пакувањето.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   - Високо-квалитетен адаптер со 4 USB порти од Baseus

   - Овозможува брзо и безбедно полнење на вашите уреди

   - Секоја порта има излезна моќ до 2.4A, додека вкупниот излез е 6A

   - Овозможува полнење на повеќе уреди истовремено

   - Паметниот чип ја регулира енергијата при полнење на приклучените уреди

   - Со дигитален дисплеј

   * Каблите не се вклучени во пакувањето.

   Спецификации:

   - Input: AC 100-240V, 50/60Hz, 0.65A

   - USB1/2/3/4 output power: DC 5V/2.4A Max

   - Total output power: DC 5V/6A Max (30W)

   - Dimensions: 98mm x 55mm x 28mm

   - Weight: 88g

   Baseus220V

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Полнач 220V Baseus Mirror Lake Digital Display 4USB 30W black (без кабли)

   16 други производи во иста категорија:

   Полнач 220V Baseus Mirror Lake Digital Display 4USB 30W black (без кабли)

   990 ден.
   со ДДВ