IKEA NISSAFORS Количка - црна
   IKEA NISSAFORS Количка - црна
   IKEA NISSAFORS Количка - црна
   IKEA NISSAFORS Количка - црна
   IKEA NISSAFORS Количка - црна
   IKEA NISSAFORS Количка - црна

   IKEA NISSAFORS Количка - црна

   Напиши рецензија (0)
   3.590 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики на прозиводот:

   Материјал: челик

   Боја: црна

   Димензии на производот:

   Должина: 50,5 см

   Ширина: 30 см

   Висина: 83 см

   Макс. тежина: 33 кг

   Димензии на пакетот:

   Ширина: 32 см

   Висина: 3 см

   Бруто тежина: 6,54 кг

   20399777
   3 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   IKEA NISSAFORS Количка - црна

   16 други производи во иста категорија:

   IKEA NISSAFORS Количка - црна

   3.590 ден.
   со ДДВ