Постелнина 3 во 1 - Kikka Boo - Pink Bunny
   Постелнина 3 во 1 - Kikka Boo - Pink Bunny
   Постелнина 3 во 1 - Kikka Boo - Pink Bunny
   Постелнина 3 во 1 - Kikka Boo - Pink Bunny
   Постелнина 3 во 1 - Kikka Boo - Pink Bunny

   Постелнина 3 во 1 - Kikka Boo - Pink Bunny

   Напиши рецензија (0)
   1.300 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Постелнина 3 во 1 - Kikka Boo - Pink Bunny

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Освежете ја детската соба на вашето детенце со нова стилска и удобна постелнина.

   • Постелнина со шарени апликации и ткаенината од памук која нуди меки текстури и убави детали.

   • Содржи 3 парчиња составени од 100% памук.

   • Димензии на производот: навлака за јорганче: 100x150cm, навлака за перница: 35x45cm, чаршаф: 100x150cm.

   • Димензии на пакувањето: 26x23x6cm.

   550173
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Постелнина 3 во 1 - Kikka Boo - Pink Bunny

   16 други производи во иста категорија:

   Постелнина 3 во 1 - Kikka Boo - Pink Bunny

   1.300 ден.
   со ДДВ