Постелнина 3 во 1 Kikka Boo - Day in Paris
   Постелнина 3 во 1 Kikka Boo - Day in Paris
   Постелнина 3 во 1 Kikka Boo - Day in Paris
   Постелнина 3 во 1 Kikka Boo - Day in Paris
   Постелнина 3 во 1 Kikka Boo - Day in Paris

   Постелнина 3 во 1 Kikka Boo - Day in Paris

   Напиши рецензија (0)
   1.300 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Постелнина Kikka Boo - Day in Paris

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Освежете ја детската соба на вашето детенце со нова стилска и удобна постелнина.

   • Оваа постелнина составена од навлака за јорган,навлака за перниче и чаршав има модерен и забавен дизајн за вашите најмили. Изработена од 100% памук за мекост и удобност за вашите бебнца.

   • Димензии на производот:

   - Навлака за јорганче: 95x135 cm.

   - Навлака за перница: 35x45 cm.

   - Чаршаф: 100x150 cm.

   550233
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Постелнина 3 во 1 Kikka Boo - Day in Paris

   16 други производи во иста категорија:

   Постелнина 3 во 1 Kikka Boo - Day in Paris

   1.300 ден.
   со ДДВ