Постелнина 5 во 1 - Kikka Boo - Fish Panda
   Постелнина 5 во 1 - Kikka Boo - Fish Panda
   Постелнина 5 во 1 - Kikka Boo - Fish Panda
   Постелнина 5 во 1 - Kikka Boo - Fish Panda
   Постелнина 5 во 1 - Kikka Boo - Fish Panda

   Постелнина 5 во 1 - Kikka Boo - Fish Panda

   Напиши рецензија (0)
   1.790 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Постелнина 5 во 1 - Kikka Boo - Fish Panda

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Освежување на детската соба со помош на брендот Kikka Boo и нивните постелнини со различни дезени прилагодливи за комбинација.

   Спецификација:

   Висококвалитетен и нежен материјал.

   Состав: 100% памук.

   Внатрешно полнење составено од 100% полиестер.

   Димензии на производот: навлака за јорганче: 100x150cm, јорганче: 100x150cm, перница: 35x45cm, навлака за перниц: 35x45cm, чаршаф: 100x150cm.

   Димензии на пакувањето: 48x32x17cm.

   550188
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Постелнина 5 во 1 - Kikka Boo - Fish Panda

   16 други производи во иста категорија:

   Постелнина 5 во 1 - Kikka Boo - Fish Panda

   1.790 ден.
   со ДДВ