Постелнина 6 во 1 - Kikka Boo - Elephant Time
   Постелнина 6 во 1 - Kikka Boo - Elephant Time
   Постелнина 6 во 1 - Kikka Boo - Elephant Time
   Постелнина 6 во 1 - Kikka Boo - Elephant Time
   Постелнина 6 во 1 - Kikka Boo - Elephant Time

   Постелнина 6 во 1 - Kikka Boo - Elephant Time

   Напиши рецензија (0)
   2.890 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Постелнина 6 во 1 - Kikka Boo - Elephant Time

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Освежете ја детската соба со нова постелнина која истовремено овозможува удобност и убава атмосфера.

   • Донесете авантура во просторот за спиење на вашето малечко со постелнина на која се наоѓаат принтови од нивните омилени суштества.

   • Постелнината содржи 6 парчиња составени од 100% памук.

   • Димензии на производот: навлака за јорганче: 95x135cm, јорганче 95x135, перница: 35x45cm, навлака за перница: 35x45cm, чаршаф: 60x120x15cm, oградница за креветче 35x180cm.

   550239
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Постелнина 6 во 1 - Kikka Boo - Elephant Time

   16 други производи во иста категорија:

   Постелнина 6 во 1 - Kikka Boo - Elephant Time

   2.890 ден.
   со ДДВ