3.6V Правосмукалка за домаќинство 1.5Ah Black+Decker
   3.6V Правосмукалка за домаќинство 1.5Ah Black+Decker
   3.6V Правосмукалка за домаќинство 1.5Ah Black+Decker
   3.6V Правосмукалка за домаќинство 1.5Ah Black+Decker
   3.6V Правосмукалка за домаќинство 1.5Ah Black+Decker
   3.6V Правосмукалка за домаќинство 1.5Ah Black+Decker
   3.6V Правосмукалка за домаќинство 1.5Ah Black+Decker

   3.6V Правосмукалка за домаќинство 1.5Ah Black+Decker

   Напиши рецензија (0)
   2.390 ден.
   2.590 ден.
   Заштеди 200 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Правосмукалка за домаќинство со напон од 3,6V и батерија од 1,5Ah за моќна и ефикасна работа која е секогаш подготвена за вшмукување. Ергономски дизајн за удобно користење и погодна за вшмукување на поголема количина нечистотија. Поседува резервоар и филер кои лесно се отстрануваат и овозможуваат едноставно и лесно одржување на правосмукалката, што го зголемува нејзиниот работен век.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   NVC115JL-QW
   36 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   3.6V Правосмукалка за домаќинство 1.5Ah Black+Decker

   16 други производи во иста категорија:

   3.6V Правосмукалка за домаќинство 1.5Ah Black+Decker

   2.390 ден.
   2.590 ден.
   Заштеди 200 ден.
   со ДДВ