Правосмукалка SEVERIN 7055
   Правосмукалка SEVERIN 7055
   Правосмукалка SEVERIN 7055
   Правосмукалка SEVERIN 7055
   Правосмукалка SEVERIN 7055

   Правосмукалка SEVERIN 7055

   Напиши рецензија (0)
   5.509 ден.
   6.990 ден.
   Заштеди 1.481 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Енергетска класа: А

   Капацитетот: 4L

   Моќност: 750W

   Гаранција: 12 месеци

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Енергетска класа: А

   Капацитетот: 4L

   Моќност:750W

   Особено моќна и погодна за големи површини

   Дополнителни делови: Premuim-Еко четка со ваљаци,xL четка за паркет

   3-делен додаток сет за: Тапицир/Мебел/недостапни делови

   спакувани во торба

   Телескопската цевка: 90cmxL-easytouchreg

   180 смxL Премиум цевката за смукање

   Рачка: Ерго-SoftxL подесување со клик конектор

   Бучавост: 76 dB A

   3-точки за управување со гумени тркала

   Практична рачка за носење

   Позиција за складирање

   Должина на кабел: 6 m

   Голем радиус на дејство: 9 m

   Приказ на полна вреќичка

   Вклучени 2 микрофибер кеси за прашина (4-слојни)

   Филтер за заштита на моторот

   Нивоа на филтрирање:6

   HEPA Филтер со 14 нивоа

   Тежина: 4,9 кг

   18582
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Правосмукалка SEVERIN 7055

   16 други производи во иста категорија:

   Правосмукалка SEVERIN 7055

   5.509 ден.
   6.990 ден.
   Заштеди 1.481 ден.
   со ДДВ