Правосмукалка SEVERIN BC 7046
   Правосмукалка SEVERIN BC 7046
   Правосмукалка SEVERIN BC 7046
   Правосмукалка SEVERIN BC 7046
   Правосмукалка SEVERIN BC 7046
   Правосмукалка SEVERIN BC 7046
   Правосмукалка SEVERIN BC 7046
   Правосмукалка SEVERIN BC 7046
   Правосмукалка SEVERIN BC 7046
   Правосмукалка SEVERIN BC 7046
   Правосмукалка SEVERIN BC 7046
   Правосмукалка SEVERIN BC 7046
   Правосмукалка SEVERIN BC 7046
   Правосмукалка SEVERIN BC 7046

   Правосмукалка SEVERIN BC 7046

   Напиши рецензија (0)
   5.391 ден.
   6.990 ден.
   Заштеди 1.599 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Влезна моќност: 750 W

   Капацитет на платнена вреќичка: 3 L

   Гаранција: 12 месеци

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Влезна моќност: 750 W

   Капацитет на платнена вреќичка: 3 L

   Филтер: HEPA 13

   Tелескопска цевка: 180 cm

   XL премиум црево

   Ниво на бучност: 74 dB

   Голем работен радиус од: 9 m

   Практична рачка за носење

   Обемни додатоци за максимална флексибилност:

   млазница за тапацир XXL

   млазница за паркет XL

   и флексибилна четка за процепи

   18581
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Правосмукалка SEVERIN BC 7046

   16 други производи во иста категорија:

   Правосмукалка SEVERIN BC 7046

   5.391 ден.
   6.990 ден.
   Заштеди 1.599 ден.
   со ДДВ