Iskra SL800-RD Циклонска правосмукалка
   Iskra SL800-RD Циклонска правосмукалка
   Iskra SL800-RD Циклонска правосмукалка

   Iskra SL800-RD Циклонска правосмукалка

   Напиши рецензија (0)
   5.499 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   • моќност: 800W (нова номеклатура)

   • Капацитет на резервоарот за прашина: 2,5 L

   • 24 месеци гаранција

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Спецификации за Iskra SL800-RD Циклонска правосмукалка 

   • моќност: 800W ( нова номеклатура )

   • Напон: 220V-240V ~ 50Hz

   • Капацитет на резервоарот за прашина: 2,5 L

   • Циклонска технологија

   • Лесно празнење на садот

   • 3 наставки

   • должина на кабелот: 4,3м

   • боја: црвено-црна

   • Ниво на бучава: 78 dB (A)

   • Димензии на пакувањето (во мм): 480 (L) x 325 (W) x 380 (H)

   • Нето тежина: 5,35 кг

   • Бруто тежина: 6,35 кг

   • 24 месеци гаранција

   3830042566441
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra SL800-RD Циклонска правосмукалка

   16 други производи во иста категорија:

   Iskra SL800-RD Циклонска правосмукалка

   5.499 ден.
   со ДДВ