Iskra SL585FA06-RD Рачна циклонска правосмукалка
   Iskra SL585FA06-RD Рачна циклонска правосмукалка
   Iskra SL585FA06-RD Рачна циклонска правосмукалка
   Iskra SL585FA06-RD Рачна циклонска правосмукалка

   Iskra SL585FA06-RD Рачна циклонска правосмукалка

   Напиши рецензија (0)
   3.499 ден.
   3.999 ден.
   Заштеди 500 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   • Моќност: 600W

   • Капацитет на резервоарот за прашина: 0,6 L

   • 24 месеци гаранција

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Спецификации за Iskra SL585FA06-RD Рачна циклонска правосмукалка

   • Моќност: 600W

   • Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz

   • Капацитет на резервоарот за прашина: 0,6 L

   • Циклонска технологија

   • Лесно празнење на садот

   • 3 наставки

   • Вклучен оператор за прицврстување

   • должина на кабелот: 4,3 m

   • боја: црвено-црна

   • Ниво на бучава: 80 dB (A)

   • Димензии на пакетот (во мм): 280 (L) x 180 (W) x 480 (H)

   • Нето тежина: 1,65 кг

   • Бруто тежина: 2,89 кг

   • 24 месеци гаранција

   3830042566465

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra SL585FA06-RD Рачна циклонска правосмукалка

   16 други производи во иста категорија:

   Iskra SL585FA06-RD Рачна циклонска правосмукалка

   3.499 ден.
   3.999 ден.
   Заштеди 500 ден.
   со ДДВ