Iskra BR-2201B10 Безжична рачна правосмукалка
   Iskra BR-2201B10 Безжична рачна правосмукалка
   Iskra BR-2201B10 Безжична рачна правосмукалка

   Iskra BR-2201B10 Безжична рачна правосмукалка

   Напиши рецензија (0)
   3.699 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   • Номинална моќност: 75W

   • капацитет:

      - вшмукување прашина: 500 ml

      - вшмукување вода: 120 ml

   • 24 месеци гаранција

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Спецификации за Iskra BR-11B6 Бежична рачна правосмукалка

   • Номинална моќност: 75W

   • Напон на батеријата: 12V Ni-MH 10x1500 mAh

   • време на траење: 14-15 мин

   • Максимален вакуум: .53.5Kpa

   • Суво и влажно вшмукување

   • капацитет на бродот:

      - вшмукување прашина: 500 мл

      - вшмукување вода: 120 ml

   • можност за монтирање на wallидот на полначот

   • Индикатор за полнење

   • Голема моќност на вшмукување

   • 3 наставки:

     - тесно продолжение

     - продолжи со четка

     - продолжување на влажна површина

   • ниво на звук: 79 dB

   • Тежина: 1,13 кг

   • Димензии на пакувањето (во мм): 442 (L) x 174 (Ш) x 166 (Н)

   • Нето тежина: 1,13 кг

   • Бруто тежина: 2,07 кг

   • 24 месеци гаранција

   3830042566632
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra BR-2201B10 Безжична рачна правосмукалка

   16 други производи во иста категорија:

   Iskra BR-2201B10 Безжична рачна правосмукалка

   3.699 ден.
   со ДДВ