Правосмукалка MAX SVC 1060 P
   Правосмукалка MAX SVC 1060 P
   Правосмукалка MAX SVC 1060 P
   Правосмукалка MAX SVC 1060 P
   Правосмукалка MAX SVC 1060 P
   Правосмукалка MAX SVC 1060 P
   Правосмукалка MAX SVC 1060 P
   Правосмукалка MAX SVC 1060 P
   Правосмукалка MAX SVC 1060 P
   Правосмукалка MAX SVC 1060 P

   Правосмукалка MAX SVC 1060 P

   Напиши рецензија (0)
   2.390 ден.
   2.699 ден.
   Заштеди 309 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Правосмукалка 2 во 1

   Mоќност: 600W/Бучава: 80db

   Капацитет на садот: 0,8l

   Циклонски систем

   Двоен систем за филтрирање

   Хепа филтер што може да се пере

   Должина на кабел: 5 m

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Правосмукалка 2 во 1

   Mоќност: 600 w

   Капацитет на садот: 0,8l

   Циклонски систем

   Двоен систем за филтрирање

   Хепа филтер што може да се пере

   Мала бучава: 80 db

   Должина на кабелот: 5 m

   Четка за под

   Папуча за ќошиња

   Држач за папучата

   Голем радиус на работа

   Можност да стои исправено

   Рачка што се вади

   801931
   278 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Правосмукалка MAX SVC 1060 P

   16 други производи во иста категорија:

   Правосмукалка MAX SVC 1060 P

   2.390 ден.
   2.699 ден.
   Заштеди 309 ден.
   со ДДВ