• Ново
  Чевларник СЛИМ + закачалка Bella
  Чевларник СЛИМ + закачалка Bella
  Чевларник СЛИМ + закачалка Bella
  Чевларник СЛИМ + закачалка Bella

  Чевларник СЛИМ + закачалка Bella

  Напиши рецензија (0)
  4.780 ден.
  5.980 ден.
  Заштеди 1.200 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Тенок чевларник со 2 врати и длабочина од 16cm + закачалка за ѕид Bella. 

  Се испорачува склопен и спремен за користење веднаш.

  Информации за чевларник:

  Висина: 77cm

  Ширина: 68cm

  Еден ред во врата

  Капацитет: 6 пара обувки

  Бела боја

  Информации за закачалка:

  Висина: 120cm

  Ширина: 62cm

  Капацитет: 9 предмети

  Боја: Бела

  Три позиции на закачување. Доаѓа склопена и со претходно перфорирани отвори, типли и шрафови за лесна монтажа.

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Тенок чевларник со 2 врати и длабочина од 16cm + закачалка за ѕид Bella. 

  Се испорачува склопен и спремен за користење веднаш.

  Информации за чевларник:

  Висина: 77cm

  Ширина: 68cm

  Еден ред во врата

  Капацитет: 6 пара обувки

  Бела боја

  Информации за закачалка:

  Висина: 120cm

  Ширина: 62cm

  Капацитет: 9 предмети

  Боја: Бела

  Три позиции на закачување. Доаѓа склопена и со претходно перфорирани отвори, типли и шрафови за лесна монтажа.

  slim16 C02-1PZ
  999 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Чевларник СЛИМ + закачалка Bella

  16 други производи во иста категорија:

  Чевларник СЛИМ + закачалка Bella

  4.780 ден.
  5.980 ден.
  Заштеди 1.200 ден.
  со ДДВ