Чевларник дупли + закачалка Bella
   Чевларник дупли + закачалка Bella
   Чевларник дупли + закачалка Bella
   Чевларник дупли + закачалка Bella

   Чевларник дупли + закачалка Bella

   Напиши рецензија (0)
   4.980 ден.
   6.480 ден.
   Заштеди 1.500 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Чевларник со 2 врати, со полици за складирање на 2 реда обувки по врата + закачалка за ѕид Bella. 

   Се испорачува склопен и спремен за користење веднаш.

   Информации за чевларник:

   Капацитет: 12 пара обувки

   Висина: 85cm

   Ширина: 65cm

   Длабина: 25cm

   Бела боја

   Информации за закачалка:

   Висина: 120cm

   Ширина: 62cm

   Капацитет: 9 предмети

   Боја: Бела

   Три позиции на закачување. Доаѓа склопена и со претходно перфорирани отвори, типли и шрафови за лесна монтажа.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тенок чевларник со 2 врати и длабочина од 16cm, со рачки и затворена позадина + закачалка за ѕид Bella. 

   Се испорачува склопен и спремен за користење веднаш.

   Информации за чевларник:

   Висина: 73cm

   Ширина: 68cm

   Капацитет: 6 пара обувки

   Бела боја

   Информации за закачалка:

   Висина: 120cm

   Ширина: 62cm

   Капацитет: 9 предмети

   Боја: Бела

   Три позиции на закачување. Доаѓа склопена и со претходно перфорирани отвори, типли и шрафови за лесна монтажа.

   C02-2PZ
   987 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Чевларник дупли + закачалка Bella

   16 други производи во иста категорија:

   Чевларник дупли + закачалка Bella

   4.980 ден.
   6.480 ден.
   Заштеди 1.500 ден.
   со ДДВ