• Ново
  Претсобје ВЕРОНА
  Претсобје ВЕРОНА
  Претсобје ВЕРОНА

  Претсобје ВЕРОНА

  Напиши рецензија (0)
  8.970 ден.
  11.670 ден.
  Заштеди 2.700 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Комбинација од два тенки чевларници со длабочина од 16cm, со рачки и затворена позадина + закачалка.

  Се испорачува склопен и спремен за користење веднаш.

  Капацитет: 15 пара обувки

  Висина: 193cm

  Должина:136cm

  Длабочина: 16cm

  Бела боја

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Комбинација од два тенки чевларници со длабочина од 16cm, со рачки и затворена позадина закачалка.

  Се испорачува склопен и спремен за користење веднаш.

  Капацитет: 15 пара обувки

  Висина: 193cm

  Должина:136cm

  Длабочина: 16cm

  Бела боја

  mini slim R16
  998 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Претсобје ВЕРОНА

  16 други производи во иста категорија:

  Претсобје ВЕРОНА

  8.970 ден.
  11.670 ден.
  Заштеди 2.700 ден.
  со ДДВ