• Ново
  Претсобје ТРЕНТО
  Претсобје ТРЕНТО
  Претсобје ТРЕНТО

  Претсобје ТРЕНТО

  Напиши рецензија (0)
  13.960 ден.
  17.860 ден.
  Заштеди 3.900 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Комбинација од три тенки чевларници со длабочина од 16cm, со рачки и затворена позадина + закачалка.

  Се испорачува склопен и спремен за користење веднаш.

  Капацитет: 27 пара обувки

  Висина: 193cm

  Должина:204cm

  Длабочина: 16cm

  Бела боја

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Комбинација од три тенки чевларници со длабочина од 16cm, со рачки и затворена позадина закачалка.

  Се испорачува склопен и спремен за користење веднаш.

  Капацитет: 27 пара обувки

  Висина: 193cm

  Должина:204cm

  Длабочина: 16cm

  Бела боја

  Maxi Slim R16
  996 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Претсобје ТРЕНТО

  16 други производи во иста категорија:

  Претсобје ТРЕНТО

  13.960 ден.
  17.860 ден.
  Заштеди 3.900 ден.
  со ДДВ