• Ново
  Претсобје РИЧОНЕ - сонома
  Претсобје РИЧОНЕ - сонома
  Претсобје РИЧОНЕ - сонома

  Претсобје РИЧОНЕ - сонома

  Напиши рецензија (0)
  8.970 ден.
  11.670 ден.
  Заштеди 2.700 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Комбинација од два чевларника, со полици за складирање на 2 реда обувки по врата + закачалка.


  Се испорачува склопен и спремен за користење веднаш.

  Капацитет: 30 пара обувки

  Висина: 205cm

  Должина:130cm

  Длабочина: 25cm

  Боја: Даб сонома

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Комбинација од два чевларника, со полици за складирање на 2 реда обувки по врата закачалка.


  Се испорачува склопен и спремен за користење веднаш.

  Капацитет: 30 пара обувки

  Висина: 205cm

  Должина:130cm

  Длабочина: 25cm

  Боја: Даб сонома

  Mini 25 D
  992 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Претсобје РИЧОНЕ - сонома

  16 други производи во иста категорија:

  Претсобје РИЧОНЕ - сонома

  8.970 ден.
  11.670 ден.
  Заштеди 2.700 ден.
  со ДДВ