Претсобје РИБЕРА - сонома
   Претсобје РИБЕРА - сонома
   Претсобје РИБЕРА - сонома

   Претсобје РИБЕРА - сонома

   Напиши рецензија (0)
   13.960 ден.
   17.860 ден.
   Заштеди 3.900 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Комбинација од три чевларника, со полици за складирање на 2 реда обувки по врата + закачалка.


   Се испорачува склопен и спремен за користење веднаш.

   Капацитет: 54 пара обувки

   Висина: 205cm

   Должина:195cm

   Длабочина: 25cm

   Боја: Даб сонома

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Комбинација од три чевларника, со полици за складирање на 2 реда обувки по врата закачалка.


   Се испорачува склопен и спремен за користење веднаш.

   Капацитет: 54 пара обувки

   Висина: 205cm

   Должина:195cm

   Длабочина: 25cm

   Боја: Даб сонома

   Maxi 25 D
   990 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Претсобје РИБЕРА - сонома

   16 други производи во иста категорија:

   Претсобје РИБЕРА - сонома

   13.960 ден.
   17.860 ден.
   Заштеди 3.900 ден.
   со ДДВ