Рамен облик, лесен за складирање

Закривен надворешен ѕид и заоблен раб кој овозможува лесно вадење на храната со лажичка.

Идеален за на пикник или за во градина Наменето за бебиња поголеми од 6 месеци +

0% BPA

Дијаметар: 19cm

4437062
10 производи

Нема рецензии во овој момент.

други производи

7 други производи во истата категорија:
Производот е додаен за споредба.