Прочистувач на воздух GREE - GCF450DKNA
   Прочистувач на воздух GREE - GCF450DKNA
   Прочистувач на воздух GREE - GCF450DKNA
   Прочистувач на воздух GREE - GCF450DKNA
   Прочистувач на воздух GREE - GCF450DKNA
   Прочистувач на воздух GREE - GCF450DKNA
   Прочистувач на воздух GREE - GCF450DKNA

   Прочистувач на воздух GREE - GCF450DKNA

   Напиши рецензија (0)
   24.990 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Прочистувачот GREE GCF450DKNA содржи 3 филтри (активен јаглен, прелиминарен и HEPA филтер) како и можност за управување со WiFi. Содржи индикатор за квалитет на воздухот во три бои (Зелена: чист воздух, Сина: нормален воздух, Црвена: загаден воздух | Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија | 1 година гаранција

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Прочистувач на воздух GREE - GCF450DKNA

   Прочистувачот GREE GCF450DKNA содржи 3 филтри (активен јаглен, прелиминарен и HEPA филтер) како и можност за управување со WiFi. Содржи индикатор за квалитет на воздухот во три бои (Зелена: чист воздух, Сина: нормален воздух, Црвена: загаден воздух.

   Спецификации:

   • Проток на воздух: 420 m³/h 
   • Ниво на бучава: 60 dB(A) 
   • Moќност : 220-240 V 
   • Димензии: 805ммx358ммx358mm 
   • Потрошувачка: 40 W 
   • Површина: 50 m² 
   • Маса: 21.4kg

   Gree
   GCF450DKNA
   10 производи

   Технички податоци

   Модел
   GCF450DKNA
   Гаранција
   1 година

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Прочистувач на воздух GREE - GCF450DKNA

   16 други производи во иста категорија:

   Прочистувач на воздух GREE - GCF450DKNA

   24.990 ден.
   со ДДВ