Прочистувач на воздух GREE - GSF350ASNA
   Прочистувач на воздух GREE - GSF350ASNA
   Прочистувач на воздух GREE - GSF350ASNA
   Прочистувач на воздух GREE - GSF350ASNA

   Прочистувач на воздух GREE - GSF350ASNA

   Напиши рецензија (0)
   11.990 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Прочистувач на воздух со елегантен дизајн, инвертер мотор, Wi-Fi, Smart и Visual технологија, индикатор за квалитет на воздухот, 5 брзини на вентилација, три режими на прочистување | Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија | 1 година гаранција

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Прочистувач на воздух GREE - GSF350ASNA

   Прочистувач на воздух со елегантен дизајн, инвертер мотор, Wi-Fi, Smart и Visual технологија, индикатор за квалитет на воздухот, 5 брзини на вентилација, три режими на прочистување

   Карактеристики:

   • Препорачана големина на просторијата: 25 m² ~ 42 m²
   • Проток на воздух: 350 m3/h
   • Боја: Бела
   • Димензии: 663mm x 292mm x 292mm
   • Тежина: 6,5 kg
   • Елегантен дизајн
   • “Орловско крило” дизајн на издувот
   • Инвертер мотор-вентилатор
   • Smart технологија
   • Visual PM2.5 технологија
   • Копче за контрола на светло
   • Индикатор за квалитет на воздухот во боја
   • Подобрен композитен филтер
   • 5 брзини на вентилатор
   • Три режими на прочистување
   • Функција за заклучување
   • Wi-Fi функција

   Gree
   GSF350ASNA
   10 производи

   Технички податоци

   Модел
   GSF350ASNA
   Гаранција
   1 година

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Прочистувач на воздух GREE - GSF350ASNA

   16 други производи во иста категорија:

   Прочистувач на воздух GREE - GSF350ASNA

   11.990 ден.
   со ДДВ