Прочистувач / стерилизатор на воздух UV Guard 101
   Прочистувач / стерилизатор на воздух UV Guard 101

   Прочистувач / стерилизатор на воздух UV Guard 101

   Напиши рецензија (0)
   6.599 ден.
   6.990 ден.
   Заштеди 391 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Прочистувач / стерилизатор на воздух со UV стерилизација, HEPA филтрација, активен јаглен и јонизација | Сензор за квалитет на воздух, сензор за температура, контроли на допир и далечинско управување | Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија | 1 година гаранција

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики:

   • За простории до 50 m²
   • Сензор за квалитет на воздухот
   • Сензор за температура
   • Бучава 30db
   • PM 10: 99.7%, PM 2.5: 99.1%
   • Негативни јони: 3.0x 106 / cm3
   • UV стерилизација
   • HEPA филтер
   • Активен јаглен
   • Контроли на допир
   • Далечинско управување
   • Димензии: 320 x 190 x 560 mm
   • Тежина 3.8 kg

   Gree
   UVGuard101
   27 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Прочистувач / стерилизатор на воздух UV Guard 101

   16 други производи во иста категорија:

   Прочистувач / стерилизатор на воздух UV Guard 101

   6.599 ден.
   6.990 ден.
   Заштеди 391 ден.
   со ДДВ