Прочистувач / стерилизатор на воздух UV Guard 102
   Прочистувач / стерилизатор на воздух UV Guard 102

   Прочистувач / стерилизатор на воздух UV Guard 102

   Напиши рецензија (0)
   8.299 ден.
   8.990 ден.
   Заштеди 691 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Прочистувач / стерилизатор на воздух со UV стерилизација, HEPA филтрација, активен јаглен и јонизација | Сензор за квалитет на воздух, сензор за температура, контроли на допир и далечинско управување | Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија | 1 година гаранција

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики:

   • За простории до 60 m²
   • Сензор за квалитет на воздухот
   • Сензор за температура
   • Бучава 30db
   • PM 10: 99.7%, PM 2.5: 99.1%
   • Негативни јони: 3.0x 106 / cm3
   • UV стерилизација
   • HEPA филтер
   • Активен јаглен
   • Контроли на допир
   • Далечинско управување
   • Димензии: 270 x 270 x 635 mm
   • Тежина 5.3 kg

   Gree
   UVGuard102
   30 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Прочистувач / стерилизатор на воздух UV Guard 102

   16 други производи во иста категорија:

   Прочистувач / стерилизатор на воздух UV Guard 102

   8.299 ден.
   8.990 ден.
   Заштеди 691 ден.
   со ДДВ