Филтер за прочистувач UV Guard 102
   Филтер за прочистувач UV Guard 102

   Филтер за прочистувач UV Guard 102

   Напиши рецензија (0)
   1.199 ден.
   1.599 ден.
   Заштеди 400 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Филтер за прочистувач / стерилизатор UV Guard 102 | Брза испорака низ цела Македонија 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики:

   • За простории до 60 m²
   • Сензор за квалитет на воздухот
   • Сензор за температура
   • Бучава 30db
   • PM 10: 99.7%, PM 2.5: 99.1%
   • Негативни јони: 3.0x 106 / cm3
   • UV стерилизација
   • HEPA филтер
   • Активен јаглен
   • Контроли на допир
   • Далечинско управување
   • Димензии: 270 x 270 x 635 mm
   • Тежина 5.3 kg

   Gree
   FilterUVGuard102
   99 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Филтер за прочистувач UV Guard 102

   16 други производи во иста категорија:

   Филтер за прочистувач UV Guard 102

   1.199 ден.
   1.599 ден.
   Заштеди 400 ден.
   со ДДВ