Xiaomi Smart Air Purifier 4 EU - Прочистувач на воздух
   Xiaomi Smart Air Purifier 4 EU - Прочистувач на воздух
   Xiaomi Smart Air Purifier 4 EU - Прочистувач на воздух

   Xiaomi Smart Air Purifier 4 EU - Прочистувач на воздух

   Напиши рецензија (0)
   13.880 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Екран кој ја прикажува моменталната состојба на воздухот во собата, трослоен филтер | Испорака од магацин во Македонија | 1 годинa гаранција | EУ верзија

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Прочистувач со висока ефикасност на прочистување 

   Димензии:250x250x555mm

   Тежина: ~5.6kg

   Ефектикасност на површина: 28-48m²

   Шум: ≤64dB(A)

   PM CADR: 400m³/h

   Xiaomi
   BHR5096GL
   45 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Xiaomi Smart Air Purifier 4 EU - Прочистувач на воздух

   16 други производи во иста категорија:

   Xiaomi Smart Air Purifier 4 EU - Прочистувач на воздух

   13.880 ден.
   со ДДВ