Gorenje прочистувач на воздух · OPTIAIR 203M
   Gorenje прочистувач на воздух · OPTIAIR 203M

   Gorenje прочистувач на воздух · OPTIAIR 203M

   Напиши рецензија (0)
   6.419 ден.
   8.490 ден.
   Заштеди 2.071 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Површина: 20

   Дисплеј: ЛЕД дисплеј

   IonTech

   Ширина: 325 mm, Висина: 500 mm, Длабочина: 175 mm

   2(две) години гаранција

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Основни информации

   Управување

   Дисплеј: ЛЕД дисплеј

   Тајмер: Електронско

   Индикатор: Да

   Карактеристики

   Турбо функција:Да

   IonTech:Да

   Индикатор за чистење на филтерот:Да

   Овлажнувач на воздух:Не

   Стапка на испорака на чист воздух: 200 m³/h

   Прикажување на квалитетот на воздухот PM2,5:Не

   Стерилизација со УВ филтер:Не

   Опрема

   Клима уред и филтер за одвлажнување на воздухот

   Предфилтер

   Филтер со активен јаглен: ХЕПА

   Технички податоци

   Површина: 20

   Приклучна моќ: 50 W

   Ширина: 325 mm

   Висина: 500 mm

   Длабочина: 175 mm

   Ширина на спакуван производ: 390 mm

   Висина на спакуван производ: 580 mm

   Длабочина на спакуван производ: 225 mm

   Нето тежина на апаратот: 5.7 kg

   Бруто тежина на апаратот: 6.601 kg

   Осигурувач: 10 A

   Приклучна моќ: 220-240 V

   Код: 680755

   EAN Код: 3838782075377

   20847
   4 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Gorenje прочистувач на воздух · OPTIAIR 203M

   16 други производи во иста категорија:

   Gorenje прочистувач на воздух · OPTIAIR 203M

   6.419 ден.
   8.490 ден.
   Заштеди 2.071 ден.
   со ДДВ