Blue 3210 / 411 Particle + Carbon Filter
   Blue 3210 / 411 Particle + Carbon Filter

   Blue 3210 / 411 Particle + Carbon Filter

   Напиши рецензија (0)
   1.415 ден.
   1.786 ден.
   Заштеди 371 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Blue 3210 / 411 Particle + Carbon Filter

   Одговара на следниве: 3210 • 411 • Joy S

   Филтрите со помала густина ја прават целата разлика.

   Ги отстранува алергените и бактериите.

   Ги отстранува миризбите во домакинството.

   Ги заробува честичките засекогаш

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Добитна комбинација

   • Комбинацијата од филтер за честички + активен јаглен ги отстранува досадните домашни миризби, хемикалии и гасови; и  99.97% од аеробните честички како полен, прашина, вируси и други со HEPASilent™ технологијата за филтрација на Blueair.

   Вистински перформанси, супериорен квалитет

   • За разлика oд генеричките налик исти филтри, вистинските Blueair заменски филтри се дизајнирани да ги задржат своите супериорни перформанси со текот на времето.

   Замената е лесна

   • Кога ќе дојде време да го замените филтерот (отприлика по 6 месеци; односно 4,380 работни саати), започнете со исклучување на прочистувачот од струја. Потоа завртете го горниот дел спротивно од стрелките на часовникот да го отстраните. Извадете го стариот филтер и вшмукајте ја прашината внатре. Вметнете го заменскиот филтер, поставете го одново горниот дел од прочистувачот и поврзете го со струја. Лесно. 

    

    

   100929
   1 производ

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Blue 3210 / 411 Particle + Carbon Filter

   16 други производи во иста категорија:

   Blue 3210 / 411 Particle + Carbon Filter

   1.415 ден.
   1.786 ден.
   Заштеди 371 ден.
   со ДДВ