• Ново
  Филтер MI AIR PURIFIER XIAOMI 4 PRO,BHR5062GL
  Филтер MI AIR PURIFIER XIAOMI 4 PRO,BHR5062GL
  Филтер MI AIR PURIFIER XIAOMI 4 PRO,BHR5062GL
  Филтер MI AIR PURIFIER XIAOMI 4 PRO,BHR5062GL

  Филтер MI AIR PURIFIER XIAOMI 4 PRO,BHR5062GL

  Напиши рецензија (0)
  4.100 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Product name

  Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro Filter

  Product model

  M15R-FLP-GL

  Product colour

  Black

  Product external diameter

  Φ226mm

  Product height

  360mm

  Compatible devices

  Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
  09549
  5 производи

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Филтер MI AIR PURIFIER XIAOMI 4 PRO,BHR5062GL

  16 други производи во иста категорија:

  Филтер MI AIR PURIFIER XIAOMI 4 PRO,BHR5062GL

  4.100 ден.
  со ДДВ