• Ново
  Xiaomi Air Purifier PRO WHITE- Прочистувач на воздух
  Xiaomi Air Purifier PRO WHITE- Прочистувач на воздух
  Xiaomi Air Purifier PRO WHITE- Прочистувач на воздух
  Xiaomi Air Purifier PRO WHITE- Прочистувач на воздух

  Xiaomi Air Purifier PRO WHITE- Прочистувач на воздух

  Напиши рецензија (0)
  10.850 ден.
  со ДДВ
  Распродадено

  Ефективно покрива површина од 35-60m²,500 m³/h | Испорака од магацин во Македонија | 1 година гаранција!

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Type Air Purifier

  Dimensions 735×260×260 mm

  Weight 9.7 kg

  CADR(Clean air delivery rate) 500m3/h

  Application area 35m2~60m2

  Screen OLED display

  Wireless connection WIFI module 802.11b / g / n

  Sensor Laser particle sensor

  Temperature and humidity sensor

  Power 1,5~66W

  Function Automatic mode

  Light sensor

  OLED display

  Sleep mode

  Child lock

  Favorite mode

  Wind speed regulation

  Compatibility Android, IOS

  Color White

  Package MiJia Air Purifier Pro x1

  Filter x1

  Power cable x1

  Guarantees x1

  User manual x1

  Xiaomi
  09357

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Xiaomi Air Purifier PRO WHITE- Прочистувач на воздух

  16 други производи во иста категорија:

  Xiaomi Air Purifier PRO WHITE- Прочистувач на воздух

  10.850 ден.
  со ДДВ