• Ново
  Продолжен кабел Iskra S1.5 20m
  Продолжен кабел Iskra S1.5 20m

  Продолжен кабел Iskra S1.5 20m

  Напиши рецензија (0)
  2.399 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Продолжен кабел 3 x1.5 20

  • Напон: 250V

  • Номинална фреквенција: 50Hz

  • Номинална струја: 16А

  • Заштитна класа: I

  • Тип на кабел: H05VV-F 3G 1.5mm2

  • Пресек на кабел: Ø 1,5mm2

  • Должина на кабел: 20m

  • IP заштита: IP20

  • Максимално оптоварување: 3680W

  • Прекинувач: не

  • Боја: портокалов

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
  3830076851346
  20 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Продолжен кабел Iskra S1.5 20m

  4 други производи во иста категорија:

  Продолжен кабел Iskra S1.5 20m

  2.399 ден.
  со ДДВ